Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-14
Završeno
Mika Rasanen
Team Finland
Pobedio Završnicom (Kneebar) - 01:39
- Round 1
Benjamin Hajijan Team Sweden
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-14
Završeno
NELSON KASENDE
Team France
Pobedio Završnicom (Kimura) - 01:53
- Round 1
Manuel Alexis Mendez Lopez Team Mexico
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-15
Završeno
ANTONI JOSEP MARTI SEGARRA
Team Spain
Pobedio Odlukom (Podeljena) - 09:00
- Round 3
Arnaud PRIGENT Team France
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-14
Završeno
Seyamand Rida
Team Iraq
Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00
- Round 3
Vaclav Zemla Team Czech Republic
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-15
Završeno
Anas Hamdaoui
Team Austria1
Soltan Veliiev Team Ukraine Pobedio Odlukom (Podeljena) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-14
Završeno
Keoni TEROROTUA
Team French Polynesia
Carlos Polito Guevara Team Mexico Pobedio Odlukom (Podeljena) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-15
Završeno
Abdulaziz Mustafayev
Team Uzbekistan
Vakhid Timerbiyev Team Kazakhstan Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-16
Završeno
Ryan Bishop
Team Australia
Masud Odinaev Team Tajikistan Pobedio Završnicom (Rear-Naked Choke) - 02:41 - Round 1
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-16
Završeno
Pedro Calembela
Team Angola
Alessandro Rigon Team Italy Pobeda tehničkim nokautom (tko) - 01:55 - Round 1
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-15
Završeno
Throne MSIBI
Team South Africa
Lester Batres Team USA Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-15
Završeno
Jose Manuel De Arribas Gilarte
Team Spain
Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00
- Round 3
Michael Maric Team Croatia
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-16
Završeno
Jonas Grace
Team New Zealand
Kristjan Toniste Team Estonia Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-16
Završeno
Patrick Habirora
Team Belgium
Pobeda tehničkim nokautom (tko) - 01:35
- Round 1
Karim Ksouri Team Italy
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-17
Završeno
PANAGIOTIS CHRYSAVGIS
Team Greece
Mitch Kelly Team New Zealand Pobedio Odlukom (Podeljena) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-17
Završeno
Zar Mawia
Team India
Ioannis Marathias Team Greece Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-16
Završeno
Zokhrab Veliyev
Team Kazakhstan
Reo Yamaguchi Team Japan Pobedio Odlukom (Podeljena) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-17
Završeno
Abdulrahman Janahi
Team Bahrain
Timur Kurbankadiiev Team Ukraine Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-17
Završeno
Arturo Aedillo
Team Spain
Musokhon Ziyadinov Team Uzbekistan Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-18
Završeno
Ivan Kurelaru
Team Ukraine
Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00
- Round 3
Daniel Schordje Team Austria1
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-18
Završeno
THIMNA MHLUALI
Team South Africa
Alexandre Rita Team Portugal Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-18
Završeno
Doszhan Kenzhebayev
Team Kazakhstan
Pobeda tehničkim nokautom (tko) - 00:21
- Round 1
Cesar Alejandro Dominguez Melendez Team Mexico
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-17
Završeno
George Gadelkarim
Team Switzerland
Christos Ploumpis Team Greece Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-19
Završeno
Rivaldo Pereira
Team Portugal
Pobedio Završnicom (Armbar) - 05:18
- Round 2
Savio Lamellari Team Greece
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-18
Završeno
ADEBAYO OJEWOLE
Team South Africa
Elisio Zua Team Angola Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-18
Završeno
Gene Jeremic
Team New Zealand
Amir Hossein Farhang Team Iran Pobeda tehničkim nokautom (tko) - 00:56 - Round 1
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-19
Završeno
Mirmehti Miriyev
Team Azerbaijan
Pobedio Odlukom (Podeljena) - 09:00
- Round 3
Emiliano Gonda Team Uruguay
Seniors / Men / M: Light Heavyweight 93 kg (205 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-19
Završeno
Ozod Juraev
Team Uzbekistan
Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00
- Round 3
Chingiz Izmukhanov Team Kazakhstan
Seniors / Men / M: Light Heavyweight 93 kg (205 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-20
Završeno
Velin Stoyanov
Team Bulgaria
Mitchell Goode Team England Pobedio Završnicom (Rear-Naked Choke) - 02:33 - Round 1
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-20
Završeno
EZRA BERGHAN
Team New Zealand
Kaan Husmek Team Australia Pobedio Odlukom (Podeljena) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-19
Završeno
Antonio Budimir
Team Austria1
Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00
- Round 3
Sydney Dacres Team England
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-19
Završeno
Christian Ammons
Team USA
Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00
- Round 3
Omar Elzeftawy Team Austria1
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-20
Završeno
Maciej Rebacz
Team Poland
Serghei Cheles Team Republic of Moldova Pobedio Odlukom (Jednoglasno) - 09:00 - Round 3