Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-14
Ferdig
Mika Rasanen
Team Finland
Seier på submission (Kneebar) - 01:39
- Round 1
Benjamin Hajijan Team Sweden
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-14
Ferdig
NELSON KASENDE
Team France
Seier på submission (Kimura) - 01:53
- Round 1
Manuel Alexis Mendez Lopez Team Mexico
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-15
Ferdig
ANTONI JOSEP MARTI SEGARRA
Team Spain
Seier ved dommeravgjørelse (delt) - 09:00
- Round 3
Arnaud PRIGENT Team France
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-14
Ferdig
Seyamand Rida
Team Iraq
Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00
- Round 3
Vaclav Zemla Team Czech Republic
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-15
Ferdig
Anas Hamdaoui
Team Austria1
Soltan Veliiev Team Ukraine Seier ved dommeravgjørelse (delt) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-14
Ferdig
Keoni TEROROTUA
Team French Polynesia
Carlos Polito Guevara Team Mexico Seier ved dommeravgjørelse (delt) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-15
Ferdig
Abdulaziz Mustafayev
Team Uzbekistan
Vakhid Timerbiyev Team Kazakhstan Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-16
Ferdig
Ryan Bishop
Team Australia
Masud Odinaev Team Tajikistan Seier på submission (Rear-Naked Choke) - 02:41 - Round 1
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-16
Ferdig
Pedro Calembela
Team Angola
Alessandro Rigon Team Italy Vunnet av Technical Knockout (tko) - 01:55 - Round 1
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-15
Ferdig
Throne MSIBI
Team South Africa
Lester Batres Team USA Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-15
Ferdig
Jose Manuel De Arribas Gilarte
Team Spain
Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00
- Round 3
Michael Maric Team Croatia
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-16
Ferdig
Jonas Grace
Team New Zealand
Kristjan Toniste Team Estonia Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-16
Ferdig
Patrick Habirora
Team Belgium
Vunnet av Technical Knockout (tko) - 01:35
- Round 1
Karim Ksouri Team Italy
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-17
Ferdig
PANAGIOTIS CHRYSAVGIS
Team Greece
Mitch Kelly Team New Zealand Seier ved dommeravgjørelse (delt) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-17
Ferdig
Zar Mawia
Team India
Ioannis Marathias Team Greece Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-16
Ferdig
Zokhrab Veliyev
Team Kazakhstan
Reo Yamaguchi Team Japan Seier ved dommeravgjørelse (delt) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-17
Ferdig
Abdulrahman Janahi
Team Bahrain
Timur Kurbankadiiev Team Ukraine Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-17
Ferdig
Arturo Aedillo
Team Spain
Musokhon Ziyadinov Team Uzbekistan Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-18
Ferdig
Ivan Kurelaru
Team Ukraine
Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00
- Round 3
Daniel Schordje Team Austria1
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-18
Ferdig
THIMNA MHLUALI
Team South Africa
Alexandre Rita Team Portugal Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-18
Ferdig
Doszhan Kenzhebayev
Team Kazakhstan
Vunnet av Technical Knockout (tko) - 00:21
- Round 1
Cesar Alejandro Dominguez Melendez Team Mexico
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-17
Ferdig
George Gadelkarim
Team Switzerland
Christos Ploumpis Team Greece Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-19
Ferdig
Rivaldo Pereira
Team Portugal
Seier ved innsending (armbar) - 05:18
- Round 2
Savio Lamellari Team Greece
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-18
Ferdig
ADEBAYO OJEWOLE
Team South Africa
Elisio Zua Team Angola Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-18
Ferdig
Gene Jeremic
Team New Zealand
Amir Hossein Farhang Team Iran Vunnet av Technical Knockout (tko) - 00:56 - Round 1
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-19
Ferdig
Mirmehti Miriyev
Team Azerbaijan
Seier ved dommeravgjørelse (delt) - 09:00
- Round 3
Emiliano Gonda Team Uruguay
Seniors / Men / M: Light Heavyweight 93 kg (205 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-19
Ferdig
Ozod Juraev
Team Uzbekistan
Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00
- Round 3
Chingiz Izmukhanov Team Kazakhstan
Seniors / Men / M: Light Heavyweight 93 kg (205 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
2-20
Ferdig
Velin Stoyanov
Team Bulgaria
Mitchell Goode Team England Seier på submission (Rear-Naked Choke) - 02:33 - Round 1
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
3-20
Ferdig
EZRA BERGHAN
Team New Zealand
Kaan Husmek Team Australia Seier ved dommeravgjørelse (delt) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
1-19
Ferdig
Antonio Budimir
Team Austria1
Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00
- Round 3
Sydney Dacres Team England
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 1 – 1/16 Finals)
5-19
Ferdig
Christian Ammons
Team USA
Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00
- Round 3
Omar Elzeftawy Team Austria1
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-20
Ferdig
Maciej Rebacz
Team Poland
Serghei Cheles Team Republic of Moldova Seier ved dommeravgjørelse (enstemmig) - 09:00 - Round 3