Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Seniors / Women / F: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
4-9
Finished
Alice Jackson
Team Australia
Isabelle McGaughey Team England Won by Technical Knockout (tko) - 06:46 - Round 3
Juniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
5-9
Finished
Marco Galli
Team Italy
Idris Idrissov Team Kazakhstan Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-34
Finished
Kurban Idrisov
Team Bahrain
Won by Decision (Split) - 09:00
- Round 3
Ze Machado Team Portugal
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
5-10
Finished
Paulina Kontna
Team Poland
Won by Technical Knockout (tko) - 02:09
- Round 1
Ellen Karlsson Team Sweden
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-35
Finished
ANTONI JOSEP MARTI SEGARRA
Team Spain
Masud Odinaev Team Tajikistan Won by Decision (Split) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
5-11
Finished
Nikolija Milosevic
Team Serbia
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 06:00
- Round 3
Mercedes Custodio Lopez Team Spain
Seniors / Men / M: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
4-11
Finished
Yerulan Kabdulov
Team Kazakhstan
Won by Decision (Split) - 09:00
- Round 3
Islom Karimov Team Uzbekistan
Seniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
2-11
Finished
Faine Mesquita Pereira
Team Australia
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Fabiola Silva Team Bahrain
Seniors / Women / F: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
3-11
Finished
Amanda Cairney-Price
Team New Zealand
Jessica Holmes Team USA Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 08:18 - Round 3
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
5-12
Finished
Adel Makhametova
Team Kazakhstan
Katharina Rychkova Team Austria1 Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 01:49 - Round 1
Seniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
2-12
Finished
Hanna Palmqvist
Team Sweden
Won by Submission (Armbar) - 01:56
- Round 1
Marta Pankiv Team Ukraine
Seniors / Women / F: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
3-12
Finished
Inas Ashirbek
Team Kazakhstan
GIULLIANY PEREA Team Brazil Won by Submission (Anaconda) - 01:50 - Round 1
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-36
Finished
Ivan Kurelaru
Team Ukraine
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Miro Honkanen Team Finland
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
3-13
Finished
Movsar Ibragimov
Team Belgium
Won by Submission (Guillotine Choke) - 02:56
- Round 1
Alessio Ksouri Team Italy
Seniors / Men / M: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
4-12
Finished
Ruslan Abdrakhmanov
Team Kazakhstan
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Shabarish Ayyanar Team India
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
5-13
Finished
Giulia Grossi
Team Italy
JOSIANE OLIVEIRA Team Brazil Won by Decision (Split) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Heavyweight 120.2 kg (265 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
2-13
Finished
Rasul Magomedov
Team Bahrain
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Cary Miller Team USA
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-37
Finished
Shane Collins
Team USA
George Staines Team England Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Heavyweight 120.2 kg (265 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
2-14
Finished
Owen Cartridge
Team England
Sultan Gapizov Team Bahrain Won by Technical Knockout (tko) - 00:35 - Round 1
Seniors / Men / M: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
4-13
Finished
Adrian Ledezma
Team USA
Magomed Sheikhov Team Bahrain Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
5-14
Finished
Veronica Meza
Team USA
Emma Schioler Team Sweden Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-41
Finished
Zhaxybek Aimakhanov
Team Kazakhstan
Won by Decision (Split) - 09:00
- Round 3
Qosim Sardorov Team Tajikistan
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
3-14
Finished
Murad Ibragimov
Team Bahrain
Won by Knockout (ko) - 05:43
- Round 2
Carlos Polito Guevara Team Mexico
Seniors / Men / M: Heavyweight 120.2 kg (265 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
2-15
Finished
Miha Frlic
Team Slovenia
Tim Schwabe Team Germany Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
4-14
Finished
Mohammad Saleh Rooshan
Team Iran
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Maksym Afanasiev Team Ukraine
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-42
Finished
Vegard Randeberg
Team Norway
Kristjan Toniste Team Estonia Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
5-15
Finished
Katerina Lisova
Team Czech Republic
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Bushra Ahmad Team Pakistan
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
3-15
Finished
Akrom Uzakov
Team Tajikistan
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Christos Ploumpis Team Greece
Seniors / Men / M: Heavyweight 120.2 kg (265 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
2-16
Finished
Azmuddin Vakhobov
Team Tajikistan
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Lazizbek Abdusalimov Team Uzbekistan
Seniors / Men / M: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
4-15
Finished
Muhammad Salohiddinov
Team Tajikistan
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Mahboob Khan Mohammad Khan Team India
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
1-43
Finished
David Hervias
Team Spain
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Antonio Budimir Team Austria1
Seniors / Women / F: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 3 – 1/4 Finals)
5-16
Finished
RABECH RUFINO
Team Brazil
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Andrea Gabriela Guzman Salazar Team Mexico