Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
3-3
Finished
Jake Ngai
Team Ireland
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Chingis Idrissov Team Kazakhstan
Juniors / Men / M: Light Heavyweight 93 kg (205 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
5-4
Finished
Dilshodjon Asatullaev
Team Uzbekistan
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Ahmad Edelbijev Team Norway
Juniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
1-3
Finished
Mustafo Alibekov
Team Tajikistan
Ivan Yushchenko Team Ukraine Won by Decision (Split) - 09:00 - Round 3
Juniors / Men / M: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
4-4
Finished
Asliddin Abdurasulov
Team Uzbekistan
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Samat Tulegenov Team Kazakhstan
Juniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
2-5
Finished
Tagir Machmudov
Team Czech Republic
Won by Technical Knockout (tko) - 02:11
- Round 1
Muhammad Mall Team South Africa
Seniors / Men / M: Heavyweight 120.2 kg (265 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
1-9
Finished
Rasul Magomedov
Team Bahrain
Won by forfeit - Round 1
Sultan Gapizov Team Bahrain
Juniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
1-4
Finished
Spartak Mikayelyan
Team Armenia
Won by Submission (Triangle Choke) - 02:43
- Round 1
Mahamat Hissein Team Bahrain
Juniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
2-6
Finished
Rafael Kveldstad
Team Sweden
Won by Submission (Guillotine Choke) - 01:01
- Round 1
Radomir Stoyanov Team Bulgaria
Seniors / Women / F: Atomweight 47.6 kg (105 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
5-5
Finished
Caitlyn Hadfield
Team England
Nora Ochoa Perez Team Mexico Won by Submission (Armbar) - 04:15 - Round 2
Juniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
3-4
Finished
Unknown User
Team France
Otabek Rajabov Team Tajikistan Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
2-7
Finished
Paulina Kontna
Team Poland
Nikolija Milosevic Team Serbia Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 04:15 - Round 2
Juniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
4-5
Finished
Lutfullo Sohibnazarov
Team Tajikistan
Svetoslav Ivanov Team Bulgaria Won by Decision (Split) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
1-5
Finished
Ramazan Gitinov
Team Bahrain
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Veljko Aleksic Team Serbia
Seniors / Women / F: Atomweight 47.6 kg (105 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
5-6
Finished
Magdalena Czaban
Team Poland
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 08:21
- Round 3
Victoria Anthony Team USA
Juniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
3-5
Finished
MICHAl BOROWSKI
Team Poland
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Altin Zenuni Team Germany
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
2-8
Finished
Katharina Rychkova
Team Austria1
JOSIANE OLIVEIRA Team Brazil Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Juniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
4-6
Finished
Andrii Misiuk
Team Ukraine
Idris Idrissov Team Kazakhstan Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
1-6
Finished
Doszhan Kenzhebayev
Team Kazakhstan
Munis Muminjonov Team Uzbekistan Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
5-7
Finished
Sabrina De Sousa
Team Bahrain
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Emma Schioler Team Sweden
Juniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
3-6
Finished
Oleksandr Huliaiev
Team Ukraine
Won by Submission (Triangle Choke) - 04:24
- Round 2
Umar Safarov Team Tajikistan
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
2-9
Finished
Movsar Ibragimov
Team Belgium
Murad Ibragimov Team Bahrain Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
4-7
Finished
Paulina Wisniewska
Team Poland
Raquel Gonzalez Garcia Team Spain Won by Decision (Split) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
1-7
Finished
Zhaxybek Aimakhanov
Team Kazakhstan
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Kristjan Toniste Team Estonia
Seniors / Women / F: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
3-7
Finished
Aieza Ramos
Team Bahrain
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Delphine BENOUAICH Team France
Seniors / Women / F: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
5-8
Finished
Katerina Lisova
Team Czech Republic
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
RABECH RUFINO Team Brazil
Seniors / Men / M: Middleweight 83.9 kg (185 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
1-8
Finished
David Hervias
Team Spain
Sultan Omarov Team Bahrain Won by Submission (Guillotine Choke) - 03:46 - Round 2
Seniors / Men / M: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
2-10
Finished
Akrom Uzakov
Team Tajikistan
Mirzobek Umarov Team Tajikistan Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
4-8
Finished
Faine Mesquita Pereira
Team Australia
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Hanna Palmqvist Team Sweden
Seniors / Women / F: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
3-8
Finished
Jessica Holmes
Team USA
GIULLIANY PEREA Team Brazil Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
5-9
Finished
Kelsey Schroder
Team New Zealand
Iris Nihti Team Finland Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Heavyweight 120.2 kg (265 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
1-10
Finished
Tim Schwabe
Team Germany
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Azmuddin Vakhobov Team Tajikistan
Seniors / Men / M: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 4 – 1/2 Finals)
4-9
Finished
Muhammad Salohiddinov
Team Tajikistan
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 02:30
- Round 1
Jordan Molinari Team England