Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth / Women / Youth C / 52 kg (115 lbs)
(Day 1)
4 - 19
Finished
Alice Crepaldi
Team Italy
Alexis Mariscal Team USA Won by Submission (Armbar) - 02:43
Youth / Men / Youth C / 48 kg (106 lbs)
(Day 1)
1 -29
Finished
Ryan Dillon
Team Ireland
Seryozha Sargsyan Team Armenia Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Youth / Men / Youth C / 40 kg (88 lbs) - Group E
(Day 1)
5 - 17
Finished
Khurshedjon Shokirov
Team Tajikistan
Won by Submission (Arm Triangle Choke) - 02:02
Landon The Body Snatcher Jaski Team USA
Youth / Men / Youth C / 52 kg (115 lbs)
(Day 1)
4 - 24
Finished
Nikyta Popinko
Team Ukraine
Won by Decision (Majority) - 03:00
Zohann Lubbe Team South Africa
Youth / Men / Youth C / 57 kg (126 lbs)
(Day 1)
3 - 31
Finished
Abdulaziz Juraev
Team Uzbekistan
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 01:53
Jovan Theart Team South Africa
Youth / Men / Youth C / 44 kg (97 lbs)
(Day 1)
2 - 20
Finished
Khachik Asatryan
Team Armenia
Won by Decision (Split) - 03:00
Umed Ayubov Team Tajikistan
Youth / Men / Youth C / 48 kg (106 lbs)
(Day 1)
1 -24
Finished
Henri Mathias Lepik
Team Estonia
Aviv Dror Team ISR-MMAF Won by Submission (Triangle Choke) - 00:51
Youth / Men / Youth C / 44 kg (97 lbs)
(Day 1)
5 - 22
Finished
Erick Leon Estevez Valdivia
Team Mexico
Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Sargis Sargsyan Team Armenia
Youth / Men / Youth C / 52 kg (115 lbs)
(Day 1)
4 - 25
Finished
Dylan Wheatley
Team Ireland
Timothy Oland Team Northern Ireland Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Youth / Women / Youth C / 44 kg (97 lbs)
(Day 1)
2 - 18
Finished
Stelvia Muhanha
Team Angola
Kayden Dalton Team Ireland Won by Submission (Armbar) - 01:03
Youth / Men / Youth C / 48 kg (106 lbs)
(Day 1)
1 -22
Finished
Nayil Mardini
Team Saudi Arabia
Won by Submission (Kimura) - 01:20
Arno Carstens Team South Africa
Youth / Women / Youth C / 57 kg (126 lbs)
(Day 1)
3 - 21
Finished
Esmira Bayramova
Team Azerbaijan
LAMAR BALTAGI Team Lebanon Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Youth / Women / Youth C / 40 kg (88 lbs)
(Day 1)
2 - 11
Finished
Olena Kalachyk
Team Ukraine
Sara Alzarooni Team UAE Won by Submission (Armbar) - 02:45
Youth / Women / Youth C / 57 kg (126 lbs)
(Day 1)
3 - 22
Finished
Mahi Dongre
Team India
AISHA ALHAMMADI Team UAE Won by Submission (Armbar) - 02:18
Youth / Women / Youth C / 48 kg (106 lbs)
(Day 1)
1 -15
Finished
Namrata R
Team India
Anhelina Kovinova Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Youth / Men / Youth C / 52 kg (115 lbs)
(Day 1)
4 - 29
Finished
Asadbek Nusratov
Team Uzbekistan
Ayan Mihai Cirstoiu Team Romania Won by Decision (Split) - 03:00
Youth / Men / Youth C / 40 kg (88 lbs) - Group E
(Day 1)
5 - 18
Finished
Landon The Body Snatcher Jaski
Team USA
Won by Submission (Armbar) - 02:58
Josef Moosa Team South Africa
Youth / Men / Youth C / 57 kg (126 lbs)
(Day 1)
3 - 27
Finished
Anisjon Khalilov
Team Tajikistan
Danylo Afonchenko Team Ukraine Won by Submission (Anaconda) - 01:01
Youth / Women / Youth C / 48 kg (106 lbs)
(Day 1)
1 -16
Finished
Cadhla Gilhooley
Team Ireland
Nika Shurygin Team ISR-MMAF Won by Submission (Armbar) - 02:49
Youth / Men / Youth C / 57 kg (126 lbs)
(Day 1)
3 - 28
Finished
Humaidan Alzaabi
Team UAE
Davit Sevlikyan Team Armenia Won by Technical Knockout (tko) - 00:31
Youth / Women / Youth C / 52 kg (115 lbs)
(Day 1)
4 - 20
Finished
Alice Crepaldi
Team Italy
Jayden Murillo Team USA Won by Submission (Armbar) - 01:54
Youth / Men / Youth C / 44 kg (97 lbs)
(Day 1)
2 - 21
Finished
Duhan Dingol
Team Netherlands
Asadbek Bakhtiyorov Team Uzbekistan Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Youth / Men / Youth C / 44 kg (97 lbs)
(Day 1)
5 - 20
Finished
Danylo Muratov
Team Ukraine
Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Yehonatan Robinov Team ISR-MMAF
Youth / Men / Youth C / 48 kg (106 lbs)
(Day 1)
1 -21
Finished
Bakhriddin Bakhodirov
Team Uzbekistan
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 01:45
Raul Soosaar Team Estonia
Youth / Men / Youth C / 57 kg (126 lbs)
(Day 1)
3 - 32
Finished
Abdulaziz Juraev
Team Uzbekistan
Majd Halloun Team ISR-MMAF Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Youth / Women / Youth C / 44 kg (97 lbs)
(Day 1)
2 - 19
Finished
Soliha Malikova
Team Uzbekistan
Yasmin Makhti Team ISR-MMAF Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Youth / Women / Youth C / 52 kg (115 lbs)
(Day 1)
4 - 21
Finished
Alexis Mariscal
Team USA
Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Theeksha HR Team India
Youth / Men / Youth C / 48 kg (106 lbs)
(Day 1)
1 -25
Finished
Vanik Harutyunyan
Team Armenia
Won by Decision (Unanimous) - 03:00
Henri Mathias Lepik Team Estonia
Youth / Men / Youth C / 44 kg (97 lbs)
(Day 1)
5 - 23
Finished
Erick Leon Estevez Valdivia
Team Mexico
Won by Submission (Armbar) - 01:09
Mikey OReilly Team Ireland
Youth / Men / Youth C / 52 kg (115 lbs)
(Day 1)
4 - 26
Finished
Dylan Wheatley
Team Ireland
Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 00:24
Zohann Lubbe Team South Africa
Youth / Women / Youth C / 57 kg (126 lbs)
(Day 1)
3 - 23
Finished
Esmira Bayramova
Team Azerbaijan
AISHA ALHAMMADI Team UAE Won by Submission (Armbar) - 01:02
Youth / Men / Youth C / 48 kg (106 lbs)
(Day 1)