Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 1)
3-3
已完成
Benjamin Hajijan
Team Sweden
Won by Decision (Split) - 09:00
- Round 3
Ori Sarusi Team ISR-MMAF
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 1)
2-8
已完成
Andrew Barrett
Team Ireland
Won by Decision (Unanimous) - Round 1
Aria Afrasiabi Team Sweden
Seniors / Men / M: Welterweight 77.1 kg (170 lbs)
(Day 1)
3-13
已完成
Bozhidar Ivanov
Team Bulgaria
Won by Technical Knockout (tko) - 06:00
- Round 3
Ratko Tomic Team Sweden
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 1)
2-13
已完成
Robin Kohzadi
Team Sweden
Won by Submission (Armbar) - 06:50
- Round 3
Marek Medovarski Team Slovakia
Juniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 2)
3-2
已完成
Benjamin Hajijan
Team Sweden
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Alexandre Rita Team Portugal
Seniors / Men / M: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 2)
2-9
已完成
Kevin Caperna
Team Italy
Arsen Tuganov Team Sweden Won by Submission (Rear-Naked Choke) - 02:21 - Round 1
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 2)
1-8
已完成
Daniyal Shamkhalov
Team Sweden
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Jordan Bradshaw Team Ireland
Seniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 2)
2-10
已完成
Hanna Palmqvist
Team Sweden
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Giulia Volpe Team Italy
Seniors / Men / M: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 2)
2-16
已完成
Robin Kohzadi
Team Sweden
Radostin Georgiev Team Bulgaria Won by Submission (Guillotine Choke) - 02:28 - Round 1
Juniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 3)
3-1
已完成
Unknown User
Team Ukraine
Won by Decision (Split) - 09:00
- Round 3
Benjamin Hajijan Team Sweden
Juniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 3)
2-3
已完成
Tea Aresu
Team Bulgaria
Astrid Vikgren Team Sweden Won by Decision (Split) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 3)
2-7
已完成
Unknown User
Team Ukraine
Won by Technical Knockout (tko) - 08:22
- Round 3
Arsen Tuganov Team Sweden
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 3)
1-7
已完成
Daniyal Shamkhalov
Team Sweden
Won by Decision (Unanimous) - 09:00
- Round 3
Mika Rasanen Team Finland
Seniors / Men / M: Light Heavyweight 93 kg (205 lbs)
(Day 3)
2-18
已完成
Dzevad Baltic
Team Serbia
Won by Submission (Guillotine Choke) - 00:15
- Round 1
Daniel Karlsson Team Sweden
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 3)
2-19
已完成
Nikolija Milosevic
Team Sweden
Won by Technical Knockout (tko) - 05:23
- Round 2
Mercedes Custodio Lopez Team Spain
Seniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 3)
1-15
已完成
Sonja Pohjalainen
Team Finland
Hanna Palmqvist Team Sweden Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Heavyweight 120.2 kg (265 lbs)
(Day 3)
3-18
已完成
Robin Larsson
Team Sweden
Nell Ariano Team France Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Strawweight 52.2 kg (115 lbs)
(Day 3)
3-19
已完成
Josefine Modig
Team Sweden
Magdalena Czaban Team Poland Won by Decision (Split) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 4)
1-1
已完成
Hanna Palmqvist
Team Sweden
Unknown User Team Ukraine Won by Technical Knockout (tko) - 05:38 - Round 2
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 4)
2-3
已完成
Nikolija Milosevic
Team Sweden
Won by Technical Knockout (tko) - 05:38
- Round 2
Giulia Grossi Team Italy
Seniors / Women / F: Lightweight 70.3 kg (155 lbs)
(Day 4)
1-3
已完成
Yrsa Sandin
Team Sweden
Millie-Rae Vardy Team England Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Seniors / Men / M: Featherweight 65.8 kg (145 lbs)
(Day 4)
1-5
已完成
Daniyal Shamkhalov
Team Sweden
Ammar Mazri Team France Won by Decision (Unanimous) - 09:00 - Round 3
Juniors / Women / F: Flyweight 56.7 kg (125 lbs)
(Day 4)
2-10
已完成
Astrid Vikgren
Team Sweden
Unknown User Team Ukraine Won by Decision (Split) - 09:00 - Round 3
Seniors / Women / F: Bantamweight 61.2 kg (135 lbs)
(Day 5)
1-7
已完成
Nikolija Milosevic
Team Sweden
Won by Technical Knockout (tko) - 05:28
- Round 2
Paulina Kontna Team Poland